Wykonanie tatuażu a problemy z gojeniem ran

Witam serdecznie Moja żona chce sobie zrobić tatuaż ale troszkę się obawiamy. Dlaczego? Dlatego że ma kłopot z ojeniem się ran. Nie znamy dokładnie przyczyn. Dowiedzieliśmy się o tym po cesarskim cięciu. Blizna nie była prostra reguralna ale jakby poszarpana jakby się rozlała. Podobnie było gdy usuneła takie znamię pieprzyk. Po usunięciu i zagojeniu się okazało się że blizna jest dwa razy większa niż usunięte znamię. Czy taka teakcja organizmu może mieś wpływ na efekt końcowy po tatuażu czy są jakieś przeciwwskazania. W końcu to niby nie rana cięta ale jednak są obawy. Poeszę o odpowiedź podpowiedź jakąś opinię Pozdrawiam Władek

Jeśli do tej pory wszelkie blizny skórne u żony źle się goiły, istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, iż wykonany tatuaż również się nie zagoi prawidłowo, pozostawi blizny i ostateczny efekt estetyczny nie będzie Państwa satysfakcjonował.