Wykonanie zabiegu laserem Acleara w celu usunięcia trądziku

Witam, mam problem z zaskórnikami zamkniętymi. Chcę wykonać zabieg laserem Acleara. Czy to dobry wybór? Zależy mi na zabiegu który nie niesie za sobą rekonwalestencji ani złuszczania naskórka, ponieważ muszę w pracy wyglądać reprezentatywnie. Nie ma szansy na urlop. Podobno ten laser zapewnia szybki powrót do zajęć (24h) i w serii 3-6 zabiegów likwiduje trądzik. Proszę o wypowiedz tylko w sprawie tego lasera, inne mnie nie interesują ani peelingi chemiczne. Dziękuję!

Dzień dobry,

Jeżeli chodzi o zabiegi nieinwazyjne, które dobrze radzą sobie z trądzikiem a co za tym idzie- hamują nadmierne wydzielanie sebum, ograniczają powstawanie nowych zmian jak i delikatnie złuszczają martwy naskórek polecam laserowy peeling węglowy. Tak jak wspomniałam na 2-3 dzień po zabiegu w przypadku cery wrażliwej może wystąpić delikatne złuszczanie, natomiast nie będzie ono uciążliwe i istnieje możliwość nałożenia podkładu.

Pozdrawiam serdecznie.