Wykonywanie badań po przeszczepie autologicznym
w 2005 roku miałam przeszczep autologiczny -ziarnica złosliwa w śródpiersiu...co ile lat mam robic tomografię i ew.do kiedy należy ją robić i czy babania krwi mam robic jeszcze-?ostatnie badanie tomograficzne miałam w 2010 roku-cy to nie za długo zwlekałam jak nic się nie działo? dziękuję

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Oczywiście w tego typu jednostce chorobowej konieczna jest kontrola. Co dokładnie i co ile lat ustala się na podstawie dokładnego opisu jednostki chorobowej. Proszę udać się do hematologa.