Wykrycie ciąży pozamacicznej a zastrzyk

Witam w czwartek wykryto u mnie ciążę pozaimaciczna. Odrazu w szpitalu podano mi meto coś tam jakiś lek, czy w poniedziałek wypuszcza mnie do domu ? Czy po jednym zastrzyku to działa ? Nie mam plamienia może trochę śluz z krwią . Proszę o pomoc

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Lek, który Pani podano to metrotrexat. Trudno jednak odpowiedzieć na pytanie, kiedy wyjdzie Pani do domu. Wszystko będzie zależało od skuteczności podanej dawki, którą być może będzie trzeba powtórzyć. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.