Wykrycie fibroadenomy a opalanie się

Dzień dobry! Zbliża się lato, więc chciałabym odwiedzić solarium... rok temu wykryto u mnie fibroadenome okolo 3 cm. Czy solarium może wpłynąć na ten guz, czy nie ma przeciwskazań do tego bym korzystała normalnie ze solarium? Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy gdzie był wykryty czy był usunięty itp. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.