Zapalenie tkanek miękkich przy mastopatii piersi

witam wykryto u mnie mastopatie piersi guz ma 3 cm na 1,9cm . od czasi biopsji leci mi krew w sutka (okazalo sie ze dostalo sie zapalenie tkanek miekkich) coraz czesciej odczowam nasilajacy sie bol i jak guz dalej rosl gdyz czuje go przy samym sutku;( mam czeka na zabieg i czekam juz rok czasu od momentu gdy guz zaczol rosnac corsz to szybciej:* lecz bol jest nie do zniesienia. co powinnam zrobic?;(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.