Wykrycie guza u wnęki wątroby
witam moj problem jest dziwny 2 lata temu mialam robione usg wyszlo mi ze mam guza ku wneki watroby...po wizycie uonkologa i wykonaniu badania tk brzucha z kontrastem okazalo ze jest czysto,miesiac po badaniu mialam nastepne usg i wyszlo ze w segmencie 4 jest ta sama zmiana ogniskowa pojedynczahipoecho geniczna wymiary 33na22 mm.prosze mi wyjasnic co to jest ze na usg wychodzi ze to cos mi rosnie a na tk ze jest czysto:(pomocy

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuję udać się wraz ze wszystkimi wynikami do lekarza onkologa,. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizy wyników będzie można coś więcej powiedzieć.