Wykrycie torbiela na jajniku i mięśniaka na macicy u 43-letniej kobiety

Witam serdecznie ! Mam 43 lata i podczas ostatniej wizyty u ginekologa dowiedziałam się , że mam niewielkiego torbiela na lewym jajniku i małego mięśniaka na macicy, bardzo się boję , bo nie wiem czy w moim wieku torbiel moze sie sam wchłonąć czy trzeba operować? Za kilka dni mam wyjazd do pracy sezonowej w Holandii i nie wiem co mam robić... Jechać czy zostać w kraju ze względu na moje dolegliwości? Proszę o pomoc.Dodam jeszcze ,że nie mam żadnych objawów, miesiączka regularna bez upławów

Problem należało omówić z lekarzem na wizycie- miał więcej informacji na temat Pani zdrowia niż ja. Wszystko zależy od tego jaki jest charakterr torbieli. Jeśli nie wymaga ona dalszej diagnostyki lub leczenia to można jechać.