Wymiotowanie niestrawionym pożywieniem

Proszę o pomoc wymotuje po jedzeniu niestrawionym posilkiem ulewa mi się jak dziecku bardzo czesto zwracam wszystkim kwasami ,na czczo gastroskopia wykryła niewydolnośc wpustu i zapelnie refluksowe zolądka dostalam controloc 40 mg i ulgastran nie pomogl zazywalam lek dexilant 60 mg nadal mnie mdli w ciazy nie jestem usg nie wykryło nic robione 3 razy w ostepach , czestego nie moge utrzymac rownowagi gdy ide po miescie . CO moze mi byc? jaka przyczyna

Aleksander Ropielewski

Powodem dolegliwości w świetle podanych informacji jest niewydolność wpustu. Należy zmodyfikować leczenie lub rozważyć leczenie operacyjne. Sugeruję kontakt z chirurgiem lub gastrologiem. Pani objawy mogą wynikać z zaburzeń elektrolitowych wynikających z wymiotów oraz zmniejszenia ilośći przyjmowanych pokarmów i osłabienia.