Wymioty a zażywanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Nie ma informacji w ulotce tabletek antykoncepcyjnych, więc chciałabym się dowiedzieć jednej rzeczy. Zwymiotowałam po ok. 3h od wzięcia tabletki i dopiero rano po 15 h wzięłam kolejną tabletkę, bo istnieje ryzyko ze się nie wchłonęła. Mam zakończyć cykl na 20 dniach, czy mam zakupić kolejne opakowanie i zachować ciągłość biorąc 1 tabletkę z nowego, zachowując cykl 21 dni 7 dni przerwy?

Witam,
po tych wymiotach powinna Pani przyjąć kolejną zapasową tabletkę.
Obecnie skuteczność może nie być zachowana, proszę po przyjęciu ostatniej tabletki z blistra zobić przerwę 7dniową i wznowić przyjmowanie tabletek.
Do końca obecnego blistra proponuję dodatkowe zabezpieczenie

pozdrawiam