Wymioty i ból brzucha po jedzeniu a torbiel w żołądku
Witam! Jestem chora przez dwa tyg i zjadłam jedzenie dieta ale po jedzenie natychmiast wymiotowalam. I strasznie bolało mnie brzuch. Ja czesto poszłam do lekarza i dwa raz w szpitalu. Wynik krwi i mocz sa bardzo dobrze i dostalam lekarstwo na przeciwwymioty ale nie działa mi. Od środa w tym tygodniu juz gorzej złe sie czułam. Trzeci raz w szpitalu lekarz powiedzial mi ze musze zostać w szpitalu. Wczoraj byłam na USG. Prawopodobnie ze mam torbiel w żołądku. Czy wyleczy czy operacjia?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Wszystko zależy od wyników diagnostyki. W zależności od histopatologicznego typu zmiany w żołądku zależy metoda leczenia i rokowanie.