Wymioty i ból brzucha u dziecka

jak mam pomoc mojemu dziecko dwa razy z wymiotowal nie ma biegunki brzuch go troche boli i glowa a dopiero jutro do lekarza badzo prosze o pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety wymioty mogą mieć bardzo różne przyczyny i trudno jest bez badania i wywiadu wskazać odpowiednie leczenie. Do czasu wizyty u lekarza musi Pani uważać, by dziecko się nie odwodniło. Najlepiej podawać wodę przegotowaną lub jeśli dobrze toleruje - mineralną, niegazowaną.