Ból brzucha i wymioty u 7-latka

7 latek bol brzucha wymioty, prawdopodobnie po zjedzeniu czekolady co podawać na wymioty brak gorączki czy dawać pić chce i wymiotuje

Aleksander Ropielewski

Należy w miarę możliwości podawać chłodne płyny (najlepiej doustny płyn nawadniający) w niedużych ilościach, za to często. Jeżeli dziecko nadal będzie wymiotować i nie przyjmować płynów droga doustną proszę udać się na izbę przyjęć, aby nie dopuścić do odwodnienia zagrażającemu zdrowiu i życiu.