Wymioty i katar u 2-latka

Mój syn ma2latka 3dzien ma wymioty nie non stop tylko raz dziennie lub dwa tak np jak dzisiaj zjadl rosol i po 4.5godz zwrucil ma katar nlema gorączki ani kaszlu niemal pojęcia skąd te wymioty czy potrzebna wizyta u lekarza a nie ma za bardzo apetytu pisalam wczesniej ale podalam zly rok ur proszę o poradę dziekuje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę skonsultować się z pediatrą. Niezbędne jest badanie kliniczne do oceny stanu zdrowia dziecka. Opis jest niewystarczający do wskazania przyczyny występujących objawów.