Wymioty i mdłości u dziecka a zaburzenia odżywiania

Od ok. Tygodnia moj 2.5 synek ma mdlosci na widok jedzenia. Jest glodny, chce jesc ale po chwili chce mu sie wymiotowac. Czasami normalnie zje ale po chwili go mdli, czasami wogole nie moze nic przelknac, czasami zje normalnie a po chwili zwymiotuje. czesto chodze z nim do lekarza bo lapie infekcje itd I dlatego jeszcze nie poszlam pomimo ze sie martwie bo na sam widok lekarza panikuje juz I placze a potem sie boi I przezywa. Co moze dolegac mojemu dziecku? Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry.