Płaczliwość przy karmieniu 2-miesięczniaka

Moja mała ma 2 m-ce jest na mleku bebiko ar bo ulewala. Jest wciaz glodna. Potrafi zjesc 120ml a za godzine wila i zje nastepne tyle. W nocy potrafi wytrzymac 5,3,2h. Zalezy. Boje sie ze to za duzo ale jak jej nie dam to cale osiedle ja slyszy. Az potrafi sie "zaniesc". Jak znowu tez potrafi plakac i nie wiem czy chce jeszcze czy moze brzuszek. Nie wiem co robic. Nie chce przkarmic. Moze ma nietoleranje laktozy? Placze najedzona i glodna ;/

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości dotyczące karmienia koniecznie proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą, który przede wszystkim zbierze wywiad oraz zbada, zmierzy oraz zważy dziecko. Dopiero wtedy możliwe będzie ustalenie dalszych możliwości postępowania.