Wymioty, obfity okres a ryzyko ciąży

Witam:) Mam takie pytanie...Spóźniła mi się miesiączka 5 dni ale ja dostałam.Była obfita taka jak zawsze.Ale 3 dni temu zjadłam zupę i zwymiotowałam.Teraz już jest w porządku mam wahania nastroju.Następny termin miesiączki mam na 10 grudnia.Jest Możliwość żebym była w ciąży??Robiłam 2 testy Były negatywne.Jeden przed miesiączka a drugi 2 tyg. po niej.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży w opisanym przypadku jest bliskie zero. Należy szukać innej przyczyny opisanych objawów. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do lekarza.