Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wymioty przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Mam 20 lat. Miesiąc temu zjadłam miesiąc przetermionowany serek danio. Następnego dnia trochę wypiłam i następnego strasznie wymiotowałam, a nigdy nie wymiotuje po alkoholu. Później znowu wypiłam niewiele i następnego dnia wymiotowałam. Poźniej wypiłam pół piwa i na drugi dzień mnie mdliło. Nie rozumiem tego. Z leków biorę jedynie tabletki antykoncepcyjne Vibin mini. Proszę o pomoc.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Jak wykonać test ciążowy?

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by precyzyjnie określić przyczynę Pani wymiotów. Z zamieszczonego opisu wynika jednak, że może być to swoista nietolerancja alkoholu. Sugeruję zatem odstawić czasowo picie alkoholu i poobserwować organizm. Jeśli wymioty ustąpią, będzie to potwierdzeniem tej tezy. Jeśli natomiast wymioty będą się utrzymywać, konieczna będzie dokładniejsza diagnostyka.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy