Wymioty, wysypka i osłabienie po spożyciu obiadu

Moja mama (54 lata) po zjedzeniu obiadu położyła się na chwilę lecz po jakich 10,15 minutach leżenia nagle wystartowała do łazienki,żeby zwymiotować,miała problemy z oddychaniem i na całym ciele, wszędzie zrobiła się czerwona jak rak,wszystko zaczęło ją swędzieć,nie chciała wzywać pogotowia choć nalegałem,potem trochę jej się polepszyło,ale drapała się dalej i na ciele była jeszcze bardziej czerwona.Wszyscy się przestraszyliśmy bo nie wiedzieliśmy co się dzieje.Co mogło być przyczyną

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej związane były z reakcję alergiczną na jeden ze składników pożywienia. Proszę zwrócić uwagę, co dokładnie zjadła mama i czy w jej posiłku pojawiły się nowe produkty, które mogły doprowadzić do alergizacji organizmu.