Wymioty z krwią, uporczywy kaszel, osłabienie, katar

Witam! Wymiotuję krwią,dolega mi uporczywy kaszel,bóle w klatce piersiowej,osłabienie,katar,bóle głowy.Zaznaczę że wiecznie bym spała bo czuje takie zmęczenie.Zdażyło mi się że mam posmak krwi w buzi i czuje ucisk w żołądku co powoduje że wszystko stoi mi w przełyku i muszę iść to zwrócić i gdy to nastąpi to zamiast treści żołądkowej zwracam żywą krew.Robiłam badania krwi,prześwietlenie płuc,usg brzucha,gastroskopie badania wyszły dobrze,tylko w usg wyszło że mam stłuszczoną wątrobę.Sara19.

Aleksander Ropielewski

Objawy są bardzo niepokojące i w sytuacji gdy wykonane przez Panią badania nie wykazały nieprawidłowości nie jestem w stanie zaproponować prawdopodobnej diagnozy. Objawy wskazują na chorobę wrzodową lub zespół Mallorego-Weissa. Sugeruję kontakt z gastrologiem.