Wymrażanie włókniaków u 41-latki

Byłam dziś u dermatologa na wymrażaniu włókniaków których mam sporo pod pachwinami, na brzuchu i pod piersiami. Zapomniałam że pod prawą piersią mam coś co dawno temu jedna pani ginekolog okresliła jako trzeci sutek. Ale było to dawno, nie zwracałam na to uwagi ponieważ jest pod spodem piersi i zapomniałam o tym powiedzieć lekarzowi .Teraz przypomniałam sobie o tym i stwierdziłam że zostało to też zamrożone.Bardzo się boję czy z tego nie będzie jakichś powikłań czy jeszcze cos gorszego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza przeprowadzajacego zabieg. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.