Wynik Angio TK oraz zawroty głowy i problemy z równowagą
Witam. Niedawno miałam problem z zawrotami głowy, nietrzymaniem równowagi.Dostałam skierowanie na Angio Tk. Po badaniu dostałam wynik gdzie nie wykryto tętniaka, oraz żadnych malforacji. Jednak niepokoją mnie zdania." Odcinkowo podwójne światło t przedniej mózgu po str prawej." oraz " Masa polipowata w zatoce szczękowej prawej w zakresie objętym badaniem." Mam wielką prośbę aby ktoś chociaż mniej więcej co może oznaczać jedno i drugie zdanie.. pozdrawiam

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Masa polipowata w zatoce szczękowej wymaga oceny specjalisty laryngologa. Pełny wynik powinien natomiast ocenić specjalista neurolog w oparciu o pełne dane kliniczne.