Wynik badania BAC 28-letniej kobiety do analizy

Witam, Mam 28 lat. Proszę o interpretacje wyniku BAC: Pojedyncze płaty i grupy komórek gruczołowych piersi z cechami atypii, strzępy tkanki łącznej. Guz ma 9x6x8mm, znajduje się w lewej piersi na godz. 19 i jest bolesny. Proszę o odpowiedz czy zmiana jest groźna i czy konieczne jest wycięcie guza? A jeżeli ta,k na czym to wycięcie polega i czy ma negatywny wpływ na planowana ciążę.

Aleksander Ropielewski

Sugerowałbym wyłuszczenie guzka. Nie jest on na chwilę obecną groźny, jednak z czasem może zezłośliwieć. Zabieg jest niewielki i nie będzie przeszkodą w zajściu w ciążę.