Wynik BAC u 35-latki

35L.-OBCIARZONA GENETYCZNIE WYNIK BAC: W UZYSKANYM MATERIALE CYTOLOGICZNYM ZNAJDUJĄ SIĘ POJEDYNCZE GRUPY ORAZ NIEDUŻY PŁAT NORMOTYPOWEGO NABŁONKA GRUCZOŁOWEGO I STRZĘPKI TKANKI TŁUSZCZOWEJ. PROSZĘ O INTERPRETACJE ?LEKARZ KIERUJĄCY MNIE NA BAC NIC MI NIE WYTŁUMACZYŁ... CZY TO COŚ POWAŻNEGO ?WIZYTE KONTROLNA MAM W MAJU ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proszę o infekcję jakiego narządu/zmiany dotyczy wynik. Warto zauważyć że nie znaleziono komórek rakowych niemniej bez w/w informacji nie ma możliwości prawidłowej oceny wyniku.