Wynik badania beta hcg 78,49 u/l: czy to może być ciąża?

Witam. Właśnie otrzymałam wyniki badania. Beta hcg wynosi 78,49 u/l. Lekarz ortopeda innego nie było już o tej porze kontaktu powiedział, że może to być 3 tydzień ciąży, ale nie jest pewny. Imówiłam się do ginekologa i na usg, ale to dopiero za tydzień. Bardzo proszę o odpowiedź, czy to może być ciąża? Przy takim wyniku test domowy wyszedł mi negatywnie, więc jestem nieco zmieszana. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam serdecznie.
Jeżeli poziom beta-hCG jest większy niż 5mIU/ml oznacza to wynik dodatni, czyli ciążę. Poziom beta-hCG wskazuje na 3-4 tydzień ciąży.
Pozdrawiam.