Wynik badania CT 49-letniej osoby do analizy
Co oznacza wynik CT kręgosłupa: W istocie białej mózgu widoczne obszary do 5 mm, o obniżonej densyjności, odpowiadające zmianom naczyniopochodnym?

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Może odpowiadać zmianom niedokrwiennym. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.