Wynik badania echa serca małego dziecka

Dzień dobry mam pytanie :kilka dni temu byłam na badaniu echa serca u mojego maleństwa ponieważ lekarz robiący usg zauważył coś niepokojącego.Iteraz na tym badaniu okazało się najgorsze .Połączenia komorowo-naczyniowe nieprawidłowe.Przełożenie naczyń tętniczych TGA.I to rozumię bo czytałam co to oznacza.Ale dalsza diagnoza jest nieco niezrozumiała.Aorta o średnicy 5mm odchodzi do przodu z prawej komory,tętnica odchodzi znad ubytku podnaczyniowego w przegrodzie międzykomorowej(śr.ok.3,5mm)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania powinien być zinterpretowany przez specjalistę kardiologa. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.