Wynik badania EKG Holter 23-latki do analizy

Proszę o ocenę holtera. Lekarz dał mi wybór lek na zwolnenie akcji lub sport. średni rytm-86; max rytm-176;min rytm-47;166 tachykardi i tyle. Podsumowanie: rytm zatokowy z tendeencją do tachykardii,bez zmian ST. Natmiast holter wykonany 5 mies temu :sredni rytm-77; max rytm-162, min rytm-46, tachykardi 79,niemiarowość oddechowa? co robić?

Aleksander Ropielewski

Zawsze warto spróbowac metod niefarakologicznych, jeżeli tylko istnieje taka możliwość, a w przypadku braku poprawy zacząć przyjmować leki.