Wynik badania EKG Holter 51-latki do analizy

Wynik badania holterem , kobieta lat 51 . Rytm wiodący o średniej częstości ok 85/min.Zaobserwowano ok. 30 SVES oraz ok 1160 VES.Okresowo dodatkowe pobudzenia komorowe układające się krótkotrwałe epizody bigemini złożone max z 4 pobudzeń. Zaobserwowano kilka epizodów tachykardii zatokowej w tym 2 rytmy powyżej >120/min.W godzinach wieczornych epizod tachykardii >90/min trwający kilka godzin.Czy ten wynik jest dobry czy powinnam się czymś niepokoić ? Dziękuję za odpowiedź .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.