Wynik badania estradiolu i folikulotropiny

Dobry wieczór ) Proszę o interpretację wyników Estradiol 48 ,folikulotropina 96,65 w 3 dniu cyklu.Z góry dziękuję za odpowiedz Malgorzata

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, tak wysokie wyniki folikulotropiny i niskie estradiolu wskazują na okres menopauzalny. Proszę skonsultować się z ginekologiem, który dokona pełnej interpretacji w zależności od obrazu klinicznego. Pozdrawiam.