Wynik badania ginekologicznego a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, 4 tyg po stos. byłam u gin, powiedział ż enie widzi ciazy. badanie w 2D. endometrium wynosi 0.783 cm. czy to ciaza? na poprzednicha badaniach 2 msc tremu mialam 0.173, 0.323.. boje sie ciazy./ proszę mi powiedzieć.. dziś 21 dzien cyklu, 2 cykl od odst tab(3 msc brania)cykl ten wywolany luteina. prosz eo pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji stwierdzić, czy jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy lub badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi.