Wynik badania histopatologicznego 30-latki do analizy

Witam, proszę przetłumaczenie badania histopatologicznego. Obraz najbardziej odpowiada rozpoznaniu: Desmoplastics Spotz Nevus. Wskazana konsultacja w referencyjnym ośrodku onkologicznych celem wykonania badań inmunohistochemicznych. W diagnostyce różnicowej uwzględnić należy rozpoznanie meltump. Zmiana usunięta doszczętnie. Dziękuję

Opis chyba z błędem literowym , najbardziej prawdopodobne podejrzenie czerniaka i dlatego ważne skonsultowanie preparatów w ośrodku z większym doświadczeniem