Co znaczy ten wynik przy podejrzeniu czerniaka?

Witam. 2 tyg temu miałam wycinane znamie z podejrzeniem czerniaka. Wczoraj odebrałam wyniki które potwierdziły przypuszczenia. Clark II stopień , grubosc nacieku poniżej 1mm. Zalecane poszerzenie zabiegu. Proszę powedziec czy czas ma tu znaczenie? Czy wskazane jest poszerzenie w jak najszybszym czasie?

Witam , leczeniem czerniaka jest jego wycięcie - co zostało u Pani wykonane! Proponuję na spokojnie zgłosić się na konsultację do Ośrodka Onkologicznego w B-stoku celem dalszego "prowadzenia"!!! z.żurawski