Wynik badania krwi po zatruciu lekiem Cipronex
jestem po ostrym zatruciu lekiem CIPRONEX500 którego brałam z powodu bakterii w moczu po skończonej kuracji tym lekiem dostałam bardzo silnych wymiotów , oraz temp.39 UROLOG ZLECIŁ BADANIA , USG WSZYSTKO OK, MORFOLOGIA HEMOGLOGINA10,9 MCV77,4 MCH24,9 MCHC32,2 RDW-CV16,0 ASO182,7 POSIEW -UJEMNY MOCZ- KETONY+,CIEŻAR WŁ 1,015 , BIAŁKO11, UROBILINOGEN+, KWAS ASKORBINOWY+, NABŁONKI PŁ. POJ., NABŁONKI OKRĄGŁE POJ.W PREP., PASMA SLUZU D.LICZNE

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety dość nieczytelnie podała Pani powyższe wyniki, co uniemożliwia ich interpretację. W celu uzyskania szczegółowych informacji sugeruję konsultację z lekarzem, który zlecił badania.