Wynik badania morfologicznego u 29-letniego mężczyzny

Witam. Zrobiłem bananie morfologiczne i wszystko jest w porządku poza WBC i NEU.WBC wyniosło 3,5 przy normie 4-10, natomiast NEU 1,71 przy normie 2,5-6,5. Mam 29 lat a badanie robiłem dosyć późno bo koło 13-tej ale oczywiście na czczo. Co mogą oznaczać te zaniżone wartości? Dodam tylko, że nie zażywam żadnych leków i w ostatnim czasie nie byłem przeziębiony.Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Witam. Wynik takiego badania powinien być interpretowany w kontekście bezpośredniego badania klinicznego. W wielu przypadkach obniżony poziom białych krwinek nie ma znaczenia klinicznego.