Wynik badania płuc i choroba nowotworowa

Witam, kilka dni temu dostałem telefon o śmierci mojego dziadka z powodu nowotworu. Częściowy wynik ze względu na limit znaków: liczne, hypodensyjne zmiany ogniskowe 4-25mm w płacie prawym wątroby i 66x48x50mm w lewym. W rzucie dolnego bieguna prawej wnęki i płata środk. cień TU 65x60x60mm-hypodensyjne centrum sugeruje rozpad. Rozsiane zmiany w partiach przypodstawnych płuc. Osteolityczna przebudowa częsci trzonu kręgu L2 o obrazie meta.Czy leczenie(nie zdążyliśmy) przyniosłoby jakieś skutki?

Wyniki wskazują , że proces nowotworowy był bardzo zaawansowany!!! Trudno jest mi powiedzieć - "co by było gdyby"!!! Jeśli istnienie nowotworu i podjęcie leczenia go nastąpiłoby we wcześniej fazie rozwoju - szanse na zatrzymanie choćby postępu choroby najprawdopodobniej byłyby. -ale ,powtarzam, jest to gdybanie!!! zż