Wynik badania płuc i EKG

Co oznacza:ASM 80/MIN, tony czyste,nad polami plucnymi szmer peczerzykowy. Ekg-normogram.RZM 85/min.Neurologicznie bez obj. ogniskowych i oponowych.Neurologicznie w badaniu zywe odruchy glebokie,bez objawow ogniskowego uszkodzenia OUN.

Lek. Tomasz Budlewski

ASM- Akcja serca miarowa, w ekg RZM - rytm zatokowy miarowy. Co do odruchów głębokich konieczna jest wizyta u lekarza neurologa, po ponownym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.