Wynik badania poziomu cukru a cukrzyca

jestem otyły i obecnie bezrobotny. Miałem wczoraj i dzis badania na kierowce m.in. badano poziom cukru. Wczoraj o 10h mialem cukier 130, a o 14h mialem 107. Dziś rano o 8h (byłem na czczo) wynik byl 150. Straciłem prze to możliwość zatrudnienia. Mam 27lat, waze 120kg wzrost 173cm. Takie wyniki to już cukrzyca?? Martwie się, że nigdzie przez to pracy nie dostane?? czekam na odp

W zależności od tego, co Pan zjadł, wyniki będą się różnic. Zachęcam jednak do podjęcia próby odpowiedniego odżywiania w celu unormowania sylwetki, a co za tym idzie, pozbycia się możliwych konsekwencji trwania w obecnym stanie.