Wynik badania poziomu TSH i stan po operacji tarczycy

W moim poprzednim pytaniu(mam 64 lata jestem po operacji tarczycy ostatni wynik TSH3 0335mlU/l ,co to oznacza? ) zapomniałam dodać ,że operację miałam w 1992 r od tego czasu jestem na 100 eutyrox do 2008 r ważyłam 75 kg. i wtedy rzuciłam palenie . Ważę teraz 94 kg i żadna dieta zalecana przez dietetyka nic nie pomaga ,najpierw chudnę od 10-15 kg a potem mimo trzymania diety i gimnastyki wracam stopniowo do wagi wyjściowej. Czasami żałuję że rzuciłam palenie .Co robić?

Aleksander Ropielewski

Proszę sie nie zrażać i sumiennie podchodzić do zaleceń dietetyka. Jestem przekonany, że niepowodzenia wynikaja z nieporozumień lub niepełnego zrozumienia zaleceń dietetycznych.