Wynik badania radiologicznego płuc u 60-latki

Witam!Prosze o interpretacje mojego wyniku,wizyte u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie a bardzo sie martwie .Oto wynik badania radiologicznego pluc Pola plucne bezzageszczen ogniskowych,o wzmozonej rysunku naczyniowym,nieco rozedmowo jasne.Katy przeponowa-zebrowe wolne.Sylwetka sercowa- naczyniowa w granicach normy.Uwapnione blaszki miazdzycowe w scianie luku aorty.Zmiany zwyrodnieniowe w kregoslupie Th, dziekuje.Pozdrawiam

Wynik badania opisuje zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie piersowym oraz zmiany miażdzycowe w aorcie - obydwie zmiany typowe i często spotykane w Pani grupie wiekowej. Poza tym nic niepokojącego.