Wynik badania RTG płuc i opis badania

w wyniku badania RTG płuc mam taki opis: Wnęki nieżytowe, Przy sercowo wzmożony nieco rysunek oskrzelowy, Górne pola płucne przejaśnione. Serce RTG w normie. Aorta wydłużona w łuku i intensywniej wysycona. Śródpiersie w normie. Jestem po zapaleniu płuc kuracja antybiotykowa zakonczona. Co ten wynik oznacza? Czy napewno jestem wyleczony?

Lek. Tomasz Budlewski

A kiedy było zakończenie leczenia? Proponuje udac sie do lekarza prowadzacego leczenie.