Wynik badania TK zatok 18-latki do analizy
Witam.Mam pytanie co do wyników TK Zatok. Co to znaczy,że jest widoczna struktura polipowata o wymiarach 24x19x18mm,widoczne struktury o nieco policyklicznych obrysach mogące odpowiadać pogrubiałej zmienionej zapalnie błonie śluzowej(osiągającej grubość do ok. 15 mm). Pozdrawiam.

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Sugeruję udać się z wynikiem do lekarza otolaryngologa w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.