Wynik badania USG 20-tygodniowej ciąży

Witam, we wtorek mialam badanie USG 20 tygodniowe i dziecko rozwija sie prawidlowo a lozysko jest usytuowane wysoko. W srode pojawilo sie plamienie brazowe ze sluzem. Pojechalam do szpitala a tam pielegniarka zbadala tetno, temperature i mocz, wszystko bylo w normie i odeslala do domu stwierdzajac ze to moze bye przez zaparcia. Dodam ze mieszkam w UK. W piatek znow lekkie krwawienie z brazowym sluzem. Tym razem pano doktor zbadala mnie I stwierdzila ze szyjka jest zamknieta i odeslala do domu

Aleksander Ropielewski

Z opisu sytuacji wynika, że położna i lekarka postąpiły prawidłowo.