Wynik badania USG podbrzusza
Mam 23 lata i ost.miesiączkę 18-22.12.15, współzyję od ponad roku regularnie. Badałam się na pobolewanie podbrzusza i wyszło:trzon macicy 55,2mm AP 35,5mm endometrium o grubości 5,7mm, lewy przydatek:32,2x28,2mm a prawy: 26,3x17,5mm. Co to oznacza? i w jakiej fazie cyklu mogę być?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Opis badania USG nie wykazuje patologii i wskazuje na pierwszą fazę cyklu miesiączkowego.