Wynik badania wzroku i ryzyko utraty wzroku

Mam błone neow ostrosc 0.2 czarna plama,metamorfopsje.Przez krotkow -11.Czy jest szansa,ze po leczeniu ustapi chociaz ta plama i wykrzywiony obraz.Boje sie ze na to oko na dodatek prawe nie bede juz widziec.

Aleksander Ropielewski

Zabieg operacyjny jak każda interwencja chirurgiczna wiąże się z powikłaniami, włąćznie z najbardziej niebezpiecznymi jak utrata wzroku, jednak istnieje szansa na poprawę wzroku dlatego jeżeli w ocenie okulisty operacja jest najlepszym rozwiązaniem sugeruję się jej podjąć.