Wynik BASO i MCV w morfologii krwi

witam serdecznie odebralam wyniki badan i tylko przy dwoch jest strzaleczka w zwiazku z tym podam tylko te dwa wyniki i bardzo prosze o interpretacje Morfologia krwi BASO 0,01 k/ul MCV 97 fL glukoza norma 91

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by zinterpretować tylko dwa podane wyniki. W zależności od pozostałych wyników możemy je bowiem uznać za prawidłowe lub też nieprawidłowe. Sugeruję konsultację z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.