Wynik beta-HCG i normalne miesiączki a ryzyko ciąży
Witam. Cały czas nie jestem przekonana co do tego czy jestem w ciąży czy też nie. 5 tygodni od stosunku ostatniego zrobiłam badanie betaHCG które wynosiło 1,2. Około 6 tygodnia i 4 dni od stosunku byłam u ginekologa, który zrobił usg dopochwowe i nic nie zobaczył co wskazywałoby ciążę. Stosunek odbył się 3 dni przed okresem, który normalnie się pojawił, a dalsze miesiączki także były. Boje się, że mogłabym pomylić miesiączkę z plamieniem. Czy mogę być pewna, że na pewno nie jestem w ciąży?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam. W opisanym przypadku nie ma ryzyka ciąży. Pozdrawiam.