Wynik biopsji - co oznacza?

Odebrałam rozpoznanie biopsji piersi i oto wyniki" Guz - Cellulae carcinomatosea. Zagęszczenie ze zwapnieniami. Strzępki tkanki łącznej, tłuszczowej oraz ognisko zwapnień... Co to oznacza i czy jest groźne?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Niestety, wynik biopsji wskazuje na to, że guz ma charakter nowotworu złośliwego. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza kierującego na biopsję, aby ustalić odpowiedni tok postępowania. O leczeniu raka piersi może Pani przeczytać na naszych stronach w dziale "Warto wiedzieć". Trzymam kciuki za leczenie.

Pozdrawiam serdecznie