Wynik bronchoskopii do analizy

Witam,udalo mi sie zdobyc szczegolowy opis bronchoskopi taty-wynik-1-2 masy martwicze,rozproszone komorki raka niedrobnokomorkowego plaskonablonkowego.CO to oznacza te masy martwicze bo komorki raka to juz wiemy,i co lekarze w tym przypadku zaproponuja za leczenie,pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

leczenie zależy od umiejscowienia i zaawansowania zmiany nowotworowej.a komórki martwicze oznaczają działalność nowotworu