Wynik gastroskopii i nerwica

Witam od dwóch lat choruje lekarz rodzinny twierdził ze to nerwica ale z czasem psychiatra zaczął w to wątpił bo objawy powracały i kazał zrobić gastroskopie wiec zrobiłem i lekarz mi coś tam znalazł Gastrittis chronica Metaplasic intestinalis Hp(+) (tak pisze na wyniku )i chciałbym się coś o tym dowiedzieć czy można się z tego wyleczyć brałem przez jakiś czas leki ale nic nie pomogły dalej jest tak samo czuje się zile (gorzej).

Witaj ! Problemy gastryczne mogą i wpływają na obniżenie nastroju, ponadto leczenie nie zawsze jest krótkotrwałe i przeciąga się co obniża nastrój. To co lekarz napisał-Gastrittis chronica Metaplasic intestinalis Hp(+) to przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka , ponieważ jest to choroba o podłożu psychosomatyczny radziłabym znaleźć terapeutę- psychologa ,który pomoże w ustaleniu przyczyn i pokieruje pana w drodze do zdrowia. Proszę zgłosić się też do pańskiego lekarza i przedstawić sprawę złego samopoczucia. Pozdrawiam